Під такою назвою, 07.10.2024 року, бібліотекарем Лідією Костюк було проведено  годину спілкування  з першокурсниками - майбутніми машиністами електровоза.

   Бібліотекар  провела бесіду з учнями, щоб відновити  в пам’яті нелегкий і тернистий шлях до сучасної книги, потім разом здійснили заочну мандрівку в минувшину, поговорили про бібліотеку Ярослава Мудрого, познайомились із електронними бібліотеками України та світу. 

   В ході бесіди -   була представлена  слайд-презентація на тему: «Від пергаменту – до електронної книги».

    Разом з учнями  вголос читали твори Василя Сухомлинського: «Звичайна людина», «Безсмертник», «Він прийде». 

   Учні  цікавила  наявність у бібліотеці ліцею творів сучасних  українських  письменників, творів   про російсько-українську війну.

   Після  проведеної  години спілкування та благодійної акції «Подаруй бібліотеці сучасну українську книгу»,  відвідувань у бібліотеці буде більше.