Під такою назвою, 07.10.2024 року, бібліотекарем Лідією Костюк було проведено годину спілкування з першокурсниками - майбутніми машиністами електровоза.
Бібліотекар провела бесіду з учнями, щоб відновити в пам’яті нелегкий і тернистий шлях до сучасної книги, потім разом здійснили заочну мандрівку в минувшину, поговорили про бібліотеку Ярослава Мудрого, познайомились із електронними бібліотеками України та світу.
В ході бесіди - була представлена слайд-презентація на тему: «Від пергаменту – до електронної книги».
Разом з учнями вголос читали твори Василя Сухомлинського: «Звичайна людина», «Безсмертник», «Він прийде».
Учні цікавила наявність у бібліотеці ліцею творів сучасних українських письменників, творів про російсько-українську війну.
Після проведеної години спілкування та благодійної акції «Подаруй бібліотеці сучасну українську книгу», відвідувань у бібліотеці буде більше.

